İstanbul & Türkiye Turları

İstanbul tur paketi fiyatları ile kültürel şehir tadını çıkarın, ya da bir günlük İstanbul gezileri veya Türkiye Turları Efes, Kapadokya, Gelibolu ve daha fazla yer ile Türkiye'yi daha fazla keşfetmek!

 

GECE TURU

 

Tekne turu bahar ve yaz gecelerinde boğazın serin havasını solumanın, hafiften esen rüzgarı hissetmenin, muhteşem yalıların ve tarih kokan semtleri birde içeceklerinizi yudumlarken boğaz turu ile denizden seyretmenin ayrıcalığını bizimle yaşayın...

Gerçekleştirdiğimiz boğaz turu yemekli, yemeksiz veya kokteyl düzeninde olabilir. Boğaz turu ayrıcalığını tekne turu ile yaşayın. Boğaz turları ile denizin yosun kokan sularında Çırağan Saray'ına bakarken gökyüzünden denizi ışıldatan ay'ın eşsiz güzelliğini göreceksiniz.

Boğaz turu ayrıcalığıyla boğazın iki yakasını köprülerle aydınlatacağız, denizin kıyıya vuran sesiyle boğaz turu tadına doyamayacaksınız ve hiç bitmesin isteyeceksiniz... Öyle bir boğaz turu düşünün ki ; Masanızdaki leziz mezeleriniz, kadehlerinizdeki içkileri yudumlarken yanınızda sevdikleriniz ve dostlarınızla boğazın eşsiz güzelliğini boğaz turu farkıyla yaşayacaksınız.

Siz ne istediğinize karar verin , aradığınız standart ve bütçeye en uygun alternatifleri tekne turu farkı ile biz size sunalım.