Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havalimanı - Silivri Transfer

 

Silivri Marmara Denizi kıyısında ( Propontis kıyısında İstanbul Byzantiun ) ve Marmara Ereğlisi ( Perintos ) arasındadır. Antik devirde Trakya doğuda Karadeniz, güneyde Marmara Denizi ve Ege Denizi, batıda Nestos nehri, kuzeyde Tuna Nehri ile çevrili bulunuyordu. Konumuzu oluşturan Selybria kenti de işte bu sınırlar içinde bulunmaktadır. Gerek Trakya bölgesinin gösterdiği kültür buluntularının ve gerekse Kınalı Köprü Prehistorik keramiklerinin benzerlerine Anadolu'da ve Troia 1'da rastlanılması bir kültür alışverişi olduğunu kanıtlamakta ve M.Ö. 3000 yıla kadar inen yerleşim yerlerinin varlığını ispatlamaktadır. Selymbria Kostantinopolis'in kurulmasıyla beraber yol şebekesine ve sadece 60 km. uzaklıkta bulunan imparatorluk başşehrinin ekti alanı içine girdi. Bundan sonra Selybria bir Bizans kenti olarak Türkler tarafından alınıncaya kadar varlığını sürdürdü.
Silivri denince akla 1961 yılından bu yana kutlanan Silivri Yoğurt Festivalini unutmamak  gerekir. Geleneksel Silivri Yoğurt Festivali Kültür ve Sanat Etkinliklerine dünya çapında bir yere sahiptir.  Bu tarihi ilçeye İstanbul Tours Airport Transfer olarak Havaalanından alarak ilçemizin sınırları içerisinde sizin isteğiniz doğrultusunda istediğiniz yere götürür; yada istediğiniz yerden alarak  Atatürk havalimanı, Sabiha Gökçen havalimanı transferleri sağlamaktayız.

Sabiha Gökçen Havaalanı - Silivri Transfer

 

Atatürk Havalimanı - Silivri arası 64 km olup İstanbul Tours Airport Transfer ile transferiniz 1 saat 30 dakika sürmektedir.