Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havalimanı - Şile Transfer

 

İstanbul Tours Airport Transfer İstanbul'un yanı başında olan Şile, İstanbul’un ak ciğerleri olarak bahsedilir, Ter temiz havası, mavi bayraklı plajı, etrafı ormanlarla kaplı şile İstanbul Tours Airport Transfer olarak ulaşım hizmetinizi sağlamakla birlikte, ister günü birlik konaklama, veya istek arzunuza göre konaklama imkanı siz değerli İstanbul Tours Airport Transfer müşterilerine olanak sağlamaktadır. Yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi bir denize yüzünü dönmüş, iki nehir arasında kalmış bir doğa harikasıdır....
Şile, dört mevsim boyunca şehrin karmaşasından kaçmak isteyenleri kendine çekiyor. Çok kısa bir yolculuk sonunda Şile 'de bambaşka bir dünyaya kucak açmak ve rüya gibi bir tatil yaşamak mümkün. İstanbul'a sadece 97 km uzaklıkta bulunan Ağva, Efehan Turizm Transfer araçlarıyla yaklaşık 75 dakikalık yolculuk sonucunda huzur içinde bir tatil cennetine ulaşıyoruz.

Sabiha Gökçen Havalimanı  - Şile Transfer

 

Atatürk Havalimanı - Şile arası 100 km olup İstanbul Tours Airport Transfer ile transferiniz 2 saat 30 dakika sürmektedir.