Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havalimanı - İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Transfer

 

İDTM'nin en büyük yatırımı fuarcılık alanındadır. 500.000 m2 üzerine kurulu olan İDTM'de fuar alanları 97.000 m2'lik alanı kaplamaktadır. İstanbul'u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan İstanbul Fuar Merkezi, her yıl 100'ün üzerinde fuara ev sahipliği yapmaktadır.
İDTM' ye bağlı olarak hizmet veren İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve her yıl yüzbinlerce ziyaretçi çeken fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazarlar ve fırsatlarla buluşuyor.
Havaalanına ve çevre yollara yakınlığı, hafif raylı sistemin merkezin içinden geçmesi, çevre düzenlemeleri ve mükemmel alt yapısı Dünya Ticaret Merkezi'yle birlikte İstanbul Fuar Merkezi’ni de cazibe merkezi haline getirmiştir. Ayrıca İstanbul Fuar Merkezi, fuar alanlarında 4300, İş Bloklarında 1700 araç olmak üzere toplam 6000 araç kapasiteli oldukça geniş bir otopark alanına sahiptir.

İstanbul Tours Airport Transfer olarak siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yerden alarak İstanbul Fuar Merkezine Transfer Hizmetinizi karşılıyoruz.  Siz Fuarda Standınızla meşgul olurken  Yurt dışından, Yurt içinde gelecek olan misafırlerinizi sizin yerinize bir karşılıyalım
İstanbul Tours Airport Transfer Transfer istekleriniz doğrultusunda araçlarımızla Transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Otobüs, Vip Transfer, Taksi, Minibüsler ile istediğiniz yere ulaşımınızı sağlanmaktayız.

 

Sabıha Gokcen Havaalanı  - Istanbul Dünya Ticaret Merkezi  Transferi

 Atatürk Havalimanı - Taksim arası 22 km olup Efehan turizm ile transferiniz 50 dakika sürmektedir.