Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havaalanı - Taksim Transfer

 

Taksim Meydanı, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alır ve İstanbul kentinin en ünlü meydanıdır. Meydan adını, eskiden Galata-Beyoğlu suyunun "taksim edildiği", Taksim Maksemi'nden almıştır.
Meydan olmadan önce, eski evlerin sıralandığı dar bir bölge olan semt, meydan haline getirilip genişletildikten sonra zamanla bugünkü görünümünü almıştır. Meydanın ortasındaki Cumhuriyet Anıtı ve çevresi bugün tören yeri olarak kullanılıyor ve buluşma yeri işlevini üstleniyor.Meydanın başlangıcından Tünel'e kadar nostaljik tramvay çalışır.
Taksim aynı zamanda kültür,eğlence ve büyük bir alışveriş merkezidir.Çok sayıda mağaza, Otel, sinema ve tiyatro salonu, sanat atölyeleri, sergi salonları, bar, disko, cafe barındırır. Özellikle hafta sonları Taksim'de 24 saat hareket vardır. Meydanın girişinde bulunan dönercilerin (bazıları hafta içi de dahil olmak üzere)çoğu hafta sonu gün boyu açıktır. Saat 05.00'e kadar gece klüpleri kapanmaz. İstanbul Tours Airport Transfer, Havaalanı Transfer Hizmeti, yüzlerce grup ulaşımı sağlamaktadır.  Havaalanı transferleri, havaalanı servisleri, havaalanı vip transfer hizmetleri  sunuyoruz.  Günün her saati ulaşım sağlanır. ve kesinlikle herkesin buluşabileceği bir yerdir.


Sabiha Gökçen - Taksim Havalimanı Transferi

 

İstanbul Tours Airport Transfer, Havalını Transfer Hizmeti, yüzlerce grup ulaşımı sağlamaktadır. Havaalanı transferleri, havaalanı servisleri , havaalanı vip transfer hizmetleri sağlıyoruz.

 Atatürk Havalimanı - Taksim arası 22 km olup Efehan turizm ile transferiniz 50 dakika sürmektedir.