İstanbul & Türkiye Turları

İstanbul tur paketi fiyatları ile kültürel şehir tadını çıkarın, ya da bir günlük İstanbul gezileri veya Türkiye Turları Efes, Kapadokya, Gelibolu ve daha fazla yer ile Türkiye'yi daha fazla keşfetmek!

 

BOĞAZ TURU

 

Sizi tüm dünyanın hayran olduğu İstanbulu denizden keşfetmeye davet ediyoruz. Tekne turu siz değerli misafirlerimizi muhteşem boğaz turu ile İstanbula birkez daha hayran bırakmak ve tüm güzelliklerini boğaz turu ile yaşamak ve yaşatmak için teknelerimize davet ediyoruz. Boğaz turu farkını tekne turu ile yaşayın.

Boğaz Turu Hizmetlerinde boğaz turu hizmeti, tekne turu hizmeti, yat turu hizmeti, kiralık tekne hizmeti, düğün turu hizmeti, İstanbul boğaz içi tekne turu hizmeti vermekteyiz.

Ayrıntılı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boğaz turları düzenlenirken menülerimiz günlük değişmekte olup boğaz keyfi ile denizin keyfini çıkarmak bambaşkadır... Boğazın o tarif edilemeyen keyfini yaşamak bir anlık da olsa ömür boyu unutamayacağınız bir anı olarak kalacaktır.

Boğaz Turu ile denizin yosun kokan sularında bir yandan Rumeli Hisarı, diğer yandan Beyler Beyi sarayının ışıltısında ay'ın denize vuran aydınlığı ile Boğazın muhteşem güzelliğini göreceksiniz. Boğaz Turu ayrıcalığı ile Boğaz'ın iki yakasını birleştiren, köprüleri, tarih kokan yalıları, denizin karaya vuran dalgalarını Tekne Turu ile tadacaksınız...

Öyle bir Boğaz Turu hayal edin ki; içerisinde hafif esen meltem rüzgarını, yalıların denize vuran parıltısını, Tekne Turu ile görecek, masanızdaki muhteşem tatlarda mezeleriniz , kadehlerdeki içkileriniz , yanınızdaki sevdiklerinizle Boğaz Turu'nu Tekne Turu ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz. Boğaz Turu ile ay'ın denize vuran parıltısında denizin kulağınıza fısıldadığı şarkılarla muhteşem anlar yaşayabilirsiniz...