İstanbul & Türkiye Turları

İstanbul tur paketi fiyatları ile kültürel şehir tadını çıkarın, ya da bir günlük İstanbul gezileri veya Türkiye Turları Efes, Kapadokya, Gelibolu ve daha fazla yer ile Türkiye'yi daha fazla keşfetmek!

 

ADA TURLARI

 

Adalar için o kadar çok şey söylenmiş ki şarkılar, şiirler, hikayeler;
Sedef, Kınalı, Burgaz, Heybeli ve Büyük Ada muhteşem doğa harikalarını tekne turu ile keyifli bir hale getirebilir dilerseniz berrak sularında serinleyebilirsiniz. İstanbul'un en güzel mekanlarından olan adalarda güzel bir gün geçirmek isteyen dostlarımızı da düşündük...

Heybeli ada, Burgaz ada, Kınalı ada, Büyük ada hangisini isterseniz güzel bir gün geçirmek isterseniz, tüm güzelliklerini seyretmek isterseniz sizlerleyiz... İstanbul'da Marmara denizine bakan ve güneye doğru manzarası açık olan hemen her noktadan Marmara adaları görülebilir. Havanın puslu veya sisli olduğu günlerde denizin adeta üzerinde yüzdükleri hissini veren uzak ve ulaşılmaz bir manzara sergiler, şehrin canlılığından garip biçimde ayrı düşmüş ve bağlantısız kalmış gibi görünürler. Tüm ayrıntılarıyla rahatça seçilebildikleri berrak ve açık günlerde ise, adeta elle tutulabilecek denli yakın durdukları izlenİmini verirler.

Böyle zamanlarda, keskin ışık noktalarının parıldadığı dalgalar arasında yüzen büyük okyanus transatlantiklerini andırırlar. Ancak hava durumu ve koşuIları nasıl olursa olsun, adaların görüntüsü uzak veya yakın da olsa, berrak veya sisle örtülü de olsa, manzarayı şehirden izlemekte olan herkeste bir özlem duygusu, orada yaşamıyor olmaktan dolayı bir pişmanlık hissi uyandırır. Tarif edilmesi güç olduğu halde oldukça etkili olan bu cazİbe, adaların hepsinin değişmeyen ortak özelliğidir.