Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.


Sabiha Gökçen Havalimanı - Yalova Transferi

 

Yalova, her mevsim turizm olaylarının yaşanabildiği, Termal turizmi, kıyı turizmi, av turizmi, spor amaçlı doğa turizmi (Trekking, Hikking, Biking, zıpkınla dalma, kıyı turizmi), kamp-karavan turizmi, günübirlik turizm, sosyal turizm (gençlik turizmi, üçüncü yaş turizmi, av turizmi, kara avcılığı, deniz avcılığı) imkanlarına sahiptir. Özellikle dünyaca ünlü Termal ve Armutlu kaplıcaları Türkiye’nin birinci derecede öncelikli kaplıcaları olmaları sebebiyle Yalova için çok önemli turizm kaynaklarını oluştururlar.

 

İstanbul Tours Airport Transfer rehber eşliğinde günü birlik turlar düzenlemekle birlikte; İstanbul Tours Airport Transfer konaklamalı turlarda düzenlemektedir. Siz değerli müşterilerimiz istek ve arzularınıza göre tur programları hazırlanmaktadır. Yalova  Havalimanı Transfer Hizmeti, istediğiniz yerden  Yalova  vip transfer imkanı sağlıyoruz.

İstanbul Tours Airport Transfer olarak günü birlik Termal kaplıcalarına Transferimiz bulunmaktadır.


 

Atatürk Havalimanı - Yalova Transfer

Huzurlu sessiz Mekanlar için İstanbul Tours Airport Transfer Transfer.

Sabiha Gökçen Havalimanı - Bolu arası 137 km olup Efehan turizm ile transferiniz 2 saat 20 dakika sürmektedir.