Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı - İzmit / Maşukiye Transfer

 

İzmit İlimizde dağ turizmi açısından çok elverişli bir konumda olan   Kartepe.    İzmit'in  güney   doğusundadır.   Yüksekliği  1606   m'dir. Çam, kayın,  ıhlamur   ağaçlan  ve   rengarenk    çiçeklerle    çevrilmiş     yoldan  Kuzu  Yaylası'na   gelindiğinde   temiz   havanın,   panoramik   manzaranın    ve    vahşi    doğanın    birbiriyle    kaynaştığı  görülür.    Kış     sporlarının     yapıldığı    diğer    turistlik    bölgelerimizden   deniz  manzarasına  sahip birkaç dağdan biri olması nedeniyle ayrı bir güzellik taşıyan  Kartepe,  yaz  ve  kış  faydalanılabilecek bîr özelliğe sahiptir. Kartepe ormanları ve  Kuzu Yaylası,  günübirlik  turizme'de  hizmet  vermekte, gelenlerin tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.  Günümüzde  bahar  ve yaz  aylarında  gezilmeye  daha elverişli olan Kartepe yapılan otel ve kayak pistleriyle kış sporları için'de ideal bir merkez haline gelmiştir.  İstanbul'a 120 Km , İzmit'e 37 Km, Maşukiye'ye 17 Km uzaklıktaki  Kartepe özellikle Büyük merkezlere uzaklığı,dağ yolunun sürekli açık olması ve gelenlerin her türlü ihtiyacının rahatlıkla karşılanabiliyor olması ile cazip bir merkez olmaktadır.    

İstanbul Tours Airport Transfer doğa harikası olan bu bölgemize rehber eşliğinde günü birlik turlar düzenlemekle birlikte; İstanbul Tours Airport Transfer Kartepe veya İzmit e  konaklamalı turlarda düzenlemektedir. İstek ve arzularınıza göre tur programları hazırlanmaktadır.

Masukiye - İzmit  /  Havalimanı Transfer Hizmeti, istediğiniz yerden  İzmit – Maşukiye  gezilerinize Otobüs, Minibus, Vip  Transfer imkanı sağlıyoruz. Siz kendinizi bize bırakın bir gezinizi organize edelim. Efehan Turizm Transfer kalitesiyle.

 

Atatürk Havalimanı - İzmit/Maşukiye Transfer

Sabiha Gökçen - İzmit/Maşukiye arası 61 km olup Efehan turizm ile transferiniz 1 saat sürmektedir.