Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı - Kartalkaya Transferi

 

Kartalkaya kayak merkezi Batı Karadeniz Bölgesi’nde, Bolu il merkezinin 38 km. güneydoğusunda, Köroğlu Dağı turizm alanı içerisinde yer almaktadır. 
Kayak alanı 1850–2200 m. yükseklik kuşağı üzerinde bulunmaktadır. Yöre, yarı ılıman bir iklime sahiptir. Kartalkaya Kayak Merkezi ve çevresi orman örtüleri ile kaplıdır. Hakim rüzgâr yönü batı–kuzeybatıdır. 
Alp kayağı, kayaklı koşu (cross-country) ve tur kayağı için uygun koşullara sahiptir. Yılın 4 ayı (15 Aralık-15 Nisan) kayak yapmak mümkündür. Ortalama 250 cm. kar kalınlığı vardır. 
Kartalkaya’da, çeşitli aktiviteler sunan 3 adet otel mevcuttur. Kartalkaya’da toplam 28 adet pistin uzunluğu 30 km’yi bulmaktadır. Kartalkaya’daki 3 adet otelin toplam 1760 yatağı, 2 adeti telesiyej, 6 adeti teleski ve 3 adeti de baby-lift olmak üzere toplam 11 adet mekanik tesisi mevcut olup taşıma kapasitesi toplam 7000 kişi/saattir 

İstanbul Tours Airport Transfer rehber eşliğinde günü birlik turlar düzenlemekle birlikte; İstanbul Tours Airport Transfer Kartalkaya da  konaklamalı turlarda düzenlemektedir. İstek ve arzularınıza göre tur programları hazırlanmaktadır. Kartalkaya   Havalimanı Transfer Hizmeti, istediğiniz yerden  Kartalkaya  vip transfer ve servis imkanı sağlıyoruz. Siz kendinizi bize bırakın bir gezinizi organize edelim.

 

Atatürk Havalimanı - Kartalkaya Transfer

Kış şartlarında güvenli huzurlu Transfer

Sabiha Gökçen - Kartalkaya arası 246 km olup Efehan turizm ile transferiniz 10 saat sürmektedir.