Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı - Çorlu Transfer

 

Tarih öncesi döneme ait buluntuların elde edilmiş olması, bölge tarihini ilk Tunç çağı'na kadar götürmektedir. Bilinen en eski adı Tzirallum olan Çorlu, MÖ. 1000 yıllarında Trako-Friglerin kurduğu koloni kentlerden biridir. Tarihin çeşitli dönemlerinde Frig-Yunan-İskit--Pers-Makedonya-Roma ve Bizans istilalarına uğramıştır. Zaman zaman Hun, Avar ve Peçenek akınlarına da maruz kalmıştır. Ayrıca İstanbul üzerine çeşitli seferler düzenleyen Arap ordularının istilasına da uğramıştır. Kısaca; Trakya'nın yaşadığı her istiladan etkilenmiştir.
Ortaçağda burada, Bizans'ı korumak için kullanılan Tzirallum kale kentinin bulunması İstanbul yolu üzerinde yer alan Çorlu'ya askeri bir önem kazandırmıştır.
Osmanlılar döneminde ise, Anadolu'dan Rumeli sınır boylarına uzanan anayol üzerinde konaklama yeri olmasından dolayı da önemli tarihi olaylara sahne olmuştur.

Trakya bölgesinde aktif olarak yolcu taşımacılığı yapılan tek havaalanı. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan havaalanı ilçe merkezine 15 km mesafededir. İstanbul Tours Airport Transfer Çorlu havaalanı, Atatürk havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanları arasında karşılıklı olarak Transfer, Vip Transfer, Havaalanı servisleri sunuyoruz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı  Çorlu Transfer
Atatürk Havalimanı  Çorlu Transfer
Çorlu Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı   En Ucuz Transfer fiyatlarıyla.
Çorlu Havalimanı Atatürk Havalimanı Transfer

 

Atatürk Havalimanı - Çorlu  Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı - Çorlu arası 165 km olup İstanbul Tours Airport Transfer ile transferiniz 3 saat 35 dakika sürmektedir.