Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

Sabiha Gökçen Havaalanı -  Ağva Transferi

 

İstanbul Tours Airport Transfer İstanbul'un yanı başında, bulanan doğanın bütün hünerlerini sergilediği yeryüzü cenneti... olan Ağvaya, İstanbul Tours Airport Transfer Transfer olarak ulaşım hizmetinizi sağlamakla birlikte, ister günü birlik konaklama, veya istek arzunuza göre konaklama imkanı siz değerli İstanbul Tours Airport Transfer Transfer müşterilerine olanak sağlamaktadır. Yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi bir denize yüzünü dönmüş, iki nehir arasında kalmış bir doğa harikasıdır.... 
Ağva, dört mevsim boyunca şehrin karmaşasından kaçmak isteyenleri kendine çekiyor. Çok kısa bir yolculuk sonunda Ağva 'da bambaşka bir dünyaya kucak açmak ve rüya gibi bir tatil yaşamak mümkün. İstanbul'a sadece 97 km uzaklıkta bulunan Ağva, İstanbul Tours Airport Transfer araçlarıyla yaklaşık 75 dakikalık yolculuk sonucunda huzur içinde bir tatil cennetine ulaşıyoruz. 

 

Atatürk Havalimanı - Ağva  Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı - Ağva arası 66 km olup İstanbul Tours Airport Transfer ile transferiniz 2 saat sürmektedir.